Liquid

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre

 • Výber variantu : Big Fish - Ve¾ké Ryby Roach - Plotica Brasem - Pleskáè Carp - Kapor Caramel - Karamel

  Liquid Aroma MVDE

  7,00 €

  Liquid Aroma MVDE

 • N-Butyric Acid Aroma Liquid

  4,10 €

  N-Butyric Acid Aroma Liquid. Už pár rokov sú veľmi úspešné nástrahy s arómou kyseliny maslovej. Ich účinnosť je nepopierateľná. Po otvorení fľaše nás ovanie nepríjemná vôňa, ktorá nám pripomína pár dní neumyté nohy. To nech nás ale nemýli. Pre nás je síce nepríjemná, ale pre ryby naopak veľmi lákavá vôňa.

 • Príchuť : Ananás Jahoda Kalamár Karamel Klobása Korenie Med Sladká kukurica Syr Veľký Kapor

  Aroma Liquid Plus

  2,80 €

  Aroma Liquid Plus. Je aromatizovaným dipom určeným k zatraktívneniu vnadiacich a krmítkových zmesí alebo boilies. Jedna fľaša postačí na dochutenie 15 až 20 kg vnadiacej zmesi.

 • Príchuť : Citrón-Mušľa Jahoda-Koriander Klobása-Klinček Pomaranč-Čokoláda Scopex-Citrón Syr-Kyselina maslová(NBC)

  2in1 Aroma Liquid

  3,30 €

  Aroma Liquid. Je aromatizovaným dipom určeným k zatraktívneniu vnadiacich a krmítkových zmesí alebo boilies. Jedna fľaša postačí na dochutenie 15 až 20 kg vnadiacej zmesi. Líši sa od predchádzajúcej len tým, že pozostáva z dvoch príchutí.

 • Pure Fish Oil

  4,60 €

  Pure Fish Oil. Prírodný rybí olej s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a minerálov. Doplnok k rybacím boilie mixom. Môžeme ním upraviť olejnatosť boilies ale treba dodržať správny pomer dávkovania.

 • Hemp Oil

  7,50 €

  Hemp Oil. Konopný olej je pre úspešný lov kaprovitých rýb nepostrádateľným doplnkom do krmiva. Obsahuje 8 rôznych esenciálnych aminokyselín a dôležité vitamíny - B komplex a vitamín E a až z 80% je zložený z nenasýtených mastných kyselín. Obsahuje aj veľa Omega3 mastných kyselín, podporuje látkovú výmenu a tým zvyšuje chuť do jedla. Na rozdiel od ostatných olejov, konopný olej sa môže používať po celý rok, lebo ani v studenej vode nestuhne.

 • Amur Aroma Liquid

  2,90 €

  Amur Aroma Liquid. Tekutá aróma na lov amurov. Pridáva sa do krmiva aj k peletám.

 • Pure Corn Oil

  3,50 €

  Pure Corn Oil. Lisovaním kukuričných klíčkov sa získava rastlinný olej s veľkým obsahom mastných kyselín. Jemná vôňa popkornu je neodolateľným lákadlom hlavne na kapra a amura, ale aj ostatných rýb. Zvyšuje chuť do jedla, preto je veľmi dobrým doplnkom do krmiva v časoch nízkej aktivity rýb. Do krmiva ho pridávame od jari do jesene.

 • Príchuť : Cesnak Jahoda Klobása Natur

  Corn Milk

  3,90 €

  Corn Milk. Kukuričné mlieko rôznych príchutí sa odporúča najmä pre tých rybárov ktorí majú málo času na trávenie pri vode. Táto hustá tekutina s vysokým obsahom cukru a arómy priťahuje ryby ako magnet. Používa sa na zalievanie peliet, boilies a partiklov.

 • Pure Molasses

  3,30 €

  Pure Molasses. Melasa je tekutina, ktorá má veľmi vysoký obsah uhľohydrátov a minerálov a má mierne karamelovú vôňu, tmavohnedú farbu, ktorá vzniká pri výrobe cukru. Je veľmi široko použiteľná neriedená do boilies aj kŕmnych zmesí.

 • Príchuť : Cesnak Jahoda Klobása Natur Ryba

  CSL Liquid

  4,40 €

  CSL Liquid. Ochutené CSL s veľmi dobrou vnadiacou schopnosťou, s vysokým obsahom bielkovýn, aminokyselín a cukru. Hustá tekutina veľmi dobre drží na zrnách, boilies a peletách preto ich netreba predtým namočiť. Vhodné aj na obohatenie krmiva. Úspechy má aj pri chladnejších vodách(13°C).