Zoznam produktov značky HALDORADO

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Blendex 2in1 Ananás/Banán

  5,20 €

  Blendex 2in1 Ananász/Banán (Ananás/Banán)

  Krmivo Blandex 2in1 je zafarbené do žlta, pridané sú fluo fialové, fialové mikropelety. Krmivo je obohatené o uhľohydráty, má sladkú chuť a vôňu. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, najlepšie je používať ho v letných, teplých mesiacoch.

  Objem balenia: 800g 

 • Blendex 2in1 Cesnak/Mandľa

  5,20 €

  Blendex 2in1 Fokhagyma/Mandula (Cesnak/Mandľa)

  Krmivo Blendex 2in1 má svetlohnedú farbu, pridané sú fluo zelené mikropelety. Krmivo je obohatené o uhľohydráty, má intenzívnu chuť a vôňu. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, celoročne. Neobsahuje rybaciu múčku.

  Objem balenia: 800g 

 • Blendex 2in1 Jahoda/Med

  5,20 €

  Blendex 2in1 Eper/Méz (Jahoda/Med)

  Krmivo Blendex 2in1 je zafarbené do červena, pridané sú žlté mikropelety. Krmivo je obohatené o uhľohydráty, má sladkú chuť a vôňu. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, od jarných mesiacov až do konca jesene.

  Objem balenia: 800g 

 • Blendex 2in1 N-Butyric Acid/Mango

  5,20 €

  Blendex 2in1 N-Butyric Acid/Mango (Kyselina maslová/Mango)

  Krmivo Blendex 2in1 má svetlohnedú farbu, pridané sú oranžové a fluo oranžové mikropelety. Má vôňu kvasenej kukurice, čo je pre ryby veľmi atraktívne. Prodané sú tiež uhľohydráty. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, je ideálne na lov v teplých letných mesiacoch. (+20 stupňov C)

  Objem balenia: 800g