Zoznam produktov značky Mosella

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek
 • Competition

  3,95 €

  Competition 1kg

  Špeciálne krmivo odporúčané pre extrémne podmienky a súťaže, pre lov s larvami komárov v pomaly tečúcich a stojacich vodách. Intenzívnu vôňu uprednostňujú hlavne stredne veľké pleskáče a plotice. Odporúča sa v teplých letných mesiacoch, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu má vždy za následok istý úlovok, je to pravé tromfové eso. S krmivom Competition Classic dosiahli mnohí slovenskí súťažní rybári vynikajúce výsledky vo veľkých sériách súťaží.

  Množstvo potrebnej tekutiny na zamiešanie je maximálne 0,5 l / kg.

 • Explosiv Fließwasser

  3,95 €

  Explosiv Fließwasser 1kg

  Je to jedna z najstarších a najúspešnejších zmesí Moselly. Vynikajúce krmivo, nepostrádateľný základ pre riečny rybolov. Vďaka experimentovanej kombinácii rôznych cenných ingrediencií, vybraných komponentov a nových chuťových stimulatorov je Explosiv Fliesswasser už roky jedna z najobľúbenejších kŕmnych zmesí. Najmä ideálna nástraha pre veľké ryby. Návnada sa tiež dobre viaže pridaním veľkého množstva živej návnady.
  Vďaka svojej veľkej špecifickej hmotnosti sa rýchlo potápa a dobre sa zastaví aj na najvyšších driftujúcich dnách. Neporovnateľne intenzívna vôňa Explosiv poskytuje zmesiam na báze Explosiv má po dlhú dobu mimoriadne lákavý efekt. 

  Množstvo tekutiny potrebné na miešanie: 0,5 l / kg

 • Favourite Barbe Spezial

  3,95 €

  Favourite Barbe Spezial 1kg

  Barbe Spezial je krmivo vyrobené na syrovej báze. Určené je hlavne na lov mreny, majú ho radi aj nosále a jalce. Je hrubšie, má dobrú viazanosť. Môžete doňho pridať červy, v tečúcej hlbokej vode môžete pridať zeminu aj mletý syr.   

 • Praxx

  3,95 €

  Praxx 1kg

  Mimoriadne intenzívne krmivo, so špeciálnou arómou, vysoko koncentrované na lov v kanáloch, pomaly tečúcej vode aj pre rybolov v stojatých vodách. Krmivo je jemno zrnité, stredne ťažké, dobre priľnavé, svetlo sfarbené, zvlášť sa odporúča pre rybolov pod 20 C teplotou vody. Skutočná pochúťka pre veľké pleskáče ale aj pre biele ryby. Môžete pridať 15% živej návnady. Táto zmes veľmi dobre priľne a po hodení klesá ku dnu takmer bez oddelených častíc, čo pri rybolove vylučuje malé ryby. Na základe doterajších skúseností je takmer neprekonateľná pri love pleskáčov a kaprov

 • Select Feeder medium

  3,60 €

  Select Feeder medium 1kg

  Krmivo špeciálne vyvinuté na kŕmenie a lov pri dne. Vďaka vysokému obsahu lieskových orieškov a intenzívnej medovej arómy s ním môžeme úspešne loviť kapre. Jeho zrnitosť je stredne hrubá, čo má tiež selektívny účinok. Má minimálny obsah stúpania, takže udržuje ryby dole na krmive. Jeho farba je hnedá podobne ako pražené lieskové orechy. Rozpúšťanie z kŕmneho koša sa dá riadiť množstvom vody pridanej počas miešania. Ak chcete, aby sa z košíka rozpúšťalo pomalšie (hlavne v tečúcej vode), pridajte do zmesi viac vody (0,6 l / kg), aby ste získali oveľa tvrdšiu zmes. Ak lovíte na stojatej vode alebo pomaly tečúcej vode, krmivo miešajte postupne v troch fázach. Môže ale aj nemusí byť vhodné kombinovať krmivo s inými krmivami. (napr. Explosiv Etang) v pomere 50 - 50%. 

 • Select Karpen&Brassen

  3,60 €

  Select Karpfen&Brassen 1kg

  Toto krmivo je pre pleskáče, kapre ako aj karase. Hnedo zafarbená zmes je nahrubo zomletá s príchuťou kokosu a lieskových orieškov. Zmes je zhotovená z rôznych komponentov, aby udržala ryby na kŕmnom mieste čo najdlhšie. Dobre drží, môžeme pridať 20% živej návnady. Dá sa efektívne využiť vo všetkých vodách, kde chceme chytať veľké pleskáče a kapre. Select Karpfen-Brassen je účinná zmes 50 - 50% so všetkými produktmi Canal Karpfen a Select Karpfen.
  Odporúčaný objem miešania: 0,5 l / kg