Pelety

Aktívne filtre

 • Priemer : 3 mm 6 mm 10 mm

  Kapor Pelety

  3,70 €

  Carp Pellets. Kaprové Pelety. Špičkové anglické pelety s obsahom 35% proteínov a 7% olejov.

 • CSL Pelety

  2,50 €

  CSL Pellets. CSL Pelety. Pelety z fermentovaných kukuričných klíčkov s vysokým obsahom aminokyselín. Vďaka svojej vysokej výživnej hodnote sú vinikajúcim lákadlom pre všetkýc kaprovité rýby, a zároveň sa s ním nedá ryby prekŕmiť. Je to veľmi dobrý doplnok do krmiva, ale aj samostatne môžeme s nimi zakrmovať. Prednostne sú určené na lov kapra a amura, ale aj ostatných kaprovitých ryb.

 • Veľký Kapor-Sumec Pelety

  5,60 €

  Big Carp-Catfish Pellets. Veľký Kapor-Sumec Pelety. Potápavé pelety s vysokou výživovou hodnotou, v prvom rade na kapitálne ryby ako kapor, sumec. Vysokú účinnosť majú v letnom období pri vyššej teplote vody.

 • Priemer : 8 mm 15 mm 20 mm

  Jahoda Halibut Pelety

  2,50 €

  Strawberry Halibut Hook Peletts. Jahoda Halibut Pelety. Sú pelety s novou jahodovo rybaciou príchuťou. Balené sú v modernom obale so zipsom, ktorý zaisťuje jednoduché uzavretie po každom použití. Pelety, sú predvŕtané.

 • Priemer : 8 mm 15 mm 20 mm

  Krvavý Halibut Pelety

  2,20 €

  Boody Halibut Hook Peletts. Krvavý Halibut Pelety. Sú špičkové anglické pelety s obsahom 44% proteínov a 15% olejov. Balené sú v modernom obale so zipsom, ktorý zaisťuje jednoduché uzavretie po každom použití. Pelety, sú predvŕtané.

 • Priemer : 8 mm 15 mm 20 mm

  Červený Halibut Pelety

  2,20 €

  Red Halibut Pellets. Červené Halibut pelety. Sú určené na lov rýb, s vysokým obsahom rybacej múčky, proteínov a rybieho oleja. Halibut pelety, sú predvŕtané.

 • Priemer : 8 mm 15 mm 20 mm

  Čierný Halibut Pelety

  2,10 €

  Black Halibut Pellets. Čierny Halibut pelety. Sú určené na lov rýb, s vysokým obsahom rybacej múčky, proteínov a rybieho oleja. Halibut pelety, sú predvŕtané.

 • Priemer : 8 mm 15 mm 20 mm

  Halibut Pelety

  5,40 €

  Halibut Pellets. Halibut pelety sú určené najmä na lov rýb, môžete nimi aj prikrmovať. Pri love kaprov, jeseterov ako aj iných druhov rýb sa doporučuje predkŕmiť, kŕmnými peletami. Halibut pelety, sú predvŕtané.

 • Priemer : 2 mm 3 mm 4,5 mm 6 mm 15 mm 20 mm

  Halibut Kŕmne Pelety

  3,80 €

  Feeding Halibut Pellets. Halibut Kŕmne pelety sú určené na kŕmenie. Pri love kaprov sa doporučuje predkŕmiť peletami o veľkosti 10, 16 a 20 mm. Pelety o veľkosti 2, 3 a 4,5mm sú ideálne do základných kŕmnych zmesi, ako aj pri love na feeder.

 • Príchuť : Jahoda Natur

  Sladké Kukuričné Pelety

  2,90 €

  Sweet Baby Corn Pelles. Sú pelety vyrobené z prvotriednej mladej kukurice, ktoré sa môžu používať celoročne, majú dobré využitie aj v teplejších vodách. Sú vhodné na kŕmenie všetkých rýb, hlavne však na kŕmenie amúrov, kaprov, karasov, veľkých pleskáčov.

 • Príchuť : Ananás-Banán Čokoláda-Pomaranč Jahoda-Halibut Jahoda-Med Korenie-Cesnak Sladký farebný Mix

  Rapid Method Nano Pelety

  3,10 €

  Rapid Method Micro Pellets. Micro pelety s rýchlim účinkom. Je to novinka pri love na method feeder. Sú obohatené o obzvlášť účinné aromatické látky ktoré prilákajú rybu aj z veľkej vzdialenosti.

 • Príchuť : Ananás GLM Jahoda Korenená klobása Sladký chlebík

  Rapid Method Micro Pelety

  2,90 €

  Rapid Method Micro Pellets. Micro pelety s rýchlim účinkom. Je to novinka pri love na method feeder. Sú obohatené o obzvlášť účinné aromatické látky ktoré prilákajú rybu aj z veľkej vzdialenosti.