Zoznam produktov značky Colmic

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek
 • Arabic Gum

  17,20 €

  Arabic Gum 600g

  Arabská guma je lepidlo na kostné červy, ktoré má úžasnú väzobnú schopnosť. Na rozdiel od iných lepidiel tento výrobok drží pohromade kostné červy bez toho, aby vypúšťali vlhkosť, a to ani pri vysokých vonkajších teplotách.

 • Black

  5,20 €

  Black 1kg

  Stredne jemnozrnné, čierne krmivo. Vhodné pre stojatú aj tečúcu vodu, ideálne hlavne do studenej vody.

 • Feeder Bream (Master Series)

  5,50 €

  Feeder Bream 1kg (Master Series)

  Krmivá Master Series sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a je možné ich nielen obmieňať s inými krmivami, príchuťami, prísadami, ale dokonca ich možno aj navzájom kombinovať. Prispôsobuje sa tiež širokej škále potrieb, špecifická farba sa prispôsobí všetkým podmienkam, metódam olovu na dne. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch aj na rieke. Krmivo je určené na lov plotíc, pleskáčov, kaprov. 

 • Feeder Pro 250MT

  6,20 €

  Feeder Pro 250MT

  Vlasec s mimoriadnou mäkkosťou, kombinovaný s nízkou hodnotou prieťahu, N.1 very low stretch 16%. Vysoko kvalitný monofil, ktorý nesie aj dobré vlastnosti spletaných šnúr, plniť Top požiadavky pretekárov.

 • Impressive Mix (Master Series)

  5,50 €

  Impressive Mix 1kg (Master Series)

  Krmivá Master Series sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a je možné ich nielen obmieňať s inými krmivami, príchuťami, prísadami, ale dokonca ich možno aj navzájom kombinovať. Krmivo je určené pre lov plotíc, červeníc. Môžete doň pridať zeminu aj živú nástrahu, pretože má zvýšenú lepivosť. Môžete ho používať po celý rok.

 • Premier Capra-Carassio

  5,75 €

  Premier Carpa-Carassio 1kg

  Stredne zrnité krmivo, žltej farby, sladko voňajúcimi prísadami s vynikajúcimi miešajúcimi vlastnosťami. Môže sa miešať so živými návnadami, varenou kukuricou alebo konope. Krmivo je obzvlášť dobré navrhnuté pre lov veľkých kaprov a karasov, požiť ho môžete na riekach aj jazerách. Použité na rôznych súťažiach, kde obhájilo svoju povesť.