KIRP Vyhradený distribútor produktov Balzer na Slovensku.

Značky

Značky

Krmivá

Počet produktov: 52

Zobrazuje sa 1-12 z 52 položiek

Aktívne filtre

 • Competition

  3,95 €

  Competition 1kg

  Špeciálne krmivo odporúčané pre extrémne podmienky a súťaže, pre lov s larvami komárov v pomaly tečúcich a stojacich vodách. Intenzívnu vôňu uprednostňujú hlavne stredne veľké pleskáče a plotice. Odporúča sa v teplých letných mesiacoch, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu má vždy za následok istý úlovok, je to pravé tromfové eso. S krmivom Competition Classic dosiahli mnohí slovenskí súťažní rybári vynikajúce výsledky vo veľkých sériách súťaží.

  Množstvo potrebnej tekutiny na zamiešanie je maximálne 0,5 l / kg.

 • Favourite Barbe Spezial

  3,95 €

  Favourite Barbe Spezial 1kg

  Barbe Spezial je krmivo vyrobené na syrovej báze. Určené je hlavne na lov mreny, majú ho radi aj nosále a jalce. Je hrubšie, má dobrú viazanosť. Môžete doňho pridať červy, v tečúcej hlbokej vode môžete pridať zeminu aj mletý syr.   

 • Praxx

  3,95 €

  Praxx 1kg

  Mimoriadne intenzívne krmivo, so špeciálnou arómou, vysoko koncentrované na lov v kanáloch, pomaly tečúcej vode aj pre rybolov v stojatých vodách. Krmivo je jemno zrnité, stredne ťažké, dobre priľnavé, svetlo sfarbené, zvlášť sa odporúča pre rybolov pod 20 C teplotou vody. Skutočná pochúťka pre veľké pleskáče ale aj pre biele ryby. Môžete pridať 15% živej návnady. Táto zmes veľmi dobre priľne a po hodení klesá ku dnu takmer bez oddelených častíc, čo pri rybolove vylučuje malé ryby. Na základe doterajších skúseností je takmer neprekonateľná pri love pleskáčov a kaprov

 • Select Karpen&Brassen

  3,60 €

  Select Karpfen&Brassen 1kg

  Toto krmivo je pre pleskáče, kapre ako aj karase. Hnedo zafarbená zmes je nahrubo zomletá s príchuťou kokosu a lieskových orieškov. Zmes je zhotovená z rôznych komponentov, aby udržala ryby na kŕmnom mieste čo najdlhšie. Dobre drží, môžeme pridať 20% živej návnady. Dá sa efektívne využiť vo všetkých vodách, kde chceme chytať veľké pleskáče a kapre. Select Karpfen-Brassen je účinná zmes 50 - 50% so všetkými produktmi Canal Karpfen a Select Karpfen.
  Odporúčaný objem miešania: 0,5 l / kg

 • Select Feeder medium

  3,60 €

  Select Feeder medium 1kg

  Krmivo špeciálne vyvinuté na kŕmenie a lov pri dne. Vďaka vysokému obsahu lieskových orieškov a intenzívnej medovej arómy s ním môžeme úspešne loviť kapre. Jeho zrnitosť je stredne hrubá, čo má tiež selektívny účinok. Má minimálny obsah stúpania, takže udržuje ryby dole na krmive. Jeho farba je hnedá podobne ako pražené lieskové orechy. Rozpúšťanie z kŕmneho koša sa dá riadiť množstvom vody pridanej počas miešania. Ak chcete, aby sa z košíka rozpúšťalo pomalšie (hlavne v tečúcej vode), pridajte do zmesi viac vody (0,6 l / kg), aby ste získali oveľa tvrdšiu zmes. Ak lovíte na stojatej vode alebo pomaly tečúcej vode, krmivo miešajte postupne v troch fázach. Môže ale aj nemusí byť vhodné kombinovať krmivo s inými krmivami. (napr. Explosiv Etang) v pomere 50 - 50%. 

 • Explosiv Fließwasser

  3,95 €

  Explosiv Fließwasser 1kg

  Je to jedna z najstarších a najúspešnejších zmesí Moselly. Vynikajúce krmivo, nepostrádateľný základ pre riečny rybolov. Vďaka experimentovanej kombinácii rôznych cenných ingrediencií, vybraných komponentov a nových chuťových stimulatorov je Explosiv Fliesswasser už roky jedna z najobľúbenejších kŕmnych zmesí. Najmä ideálna nástraha pre veľké ryby. Návnada sa tiež dobre viaže pridaním veľkého množstva živej návnady.
  Vďaka svojej veľkej špecifickej hmotnosti sa rýchlo potápa a dobre sa zastaví aj na najvyšších driftujúcich dnách. Neporovnateľne intenzívna vôňa Explosiv poskytuje zmesiam na báze Explosiv má po dlhú dobu mimoriadne lákavý efekt. 

  Množstvo tekutiny potrebné na miešanie: 0,5 l / kg

 • Premier Capra-Carassio

  5,75 €

  Premier Carpa-Carassio 1kg

  Stredne zrnité krmivo, žltej farby, sladko voňajúcimi prísadami s vynikajúcimi miešajúcimi vlastnosťami. Môže sa miešať so živými návnadami, varenou kukuricou alebo konope. Krmivo je obzvlášť dobré navrhnuté pre lov veľkých kaprov a karasov, požiť ho môžete na riekach aj jazerách. Použité na rôznych súťažiach, kde obhájilo svoju povesť.

 • Black

  5,20 €

  Black 1kg

  Stredne jemnozrnné, čierne krmivo. Vhodné pre stojatú aj tečúcu vodu, ideálne hlavne do studenej vody.

 • Feeder Bream (Master Series)

  5,50 €

  Feeder Bream 1kg (Master Series)

  Krmivá Master Series sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a je možné ich nielen obmieňať s inými krmivami, príchuťami, prísadami, ale dokonca ich možno aj navzájom kombinovať. Prispôsobuje sa tiež širokej škále potrieb, špecifická farba sa prispôsobí všetkým podmienkam, metódam olovu na dne. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch aj na rieke. Krmivo je určené na lov plotíc, pleskáčov, kaprov. 

 • Impressive Mix (Master Series)

  5,50 €

  Impressive Mix 1kg (Master Series)

  Krmivá Master Series sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a je možné ich nielen obmieňať s inými krmivami, príchuťami, prísadami, ale dokonca ich možno aj navzájom kombinovať. Krmivo je určené pre lov plotíc, červeníc. Môžete doň pridať zeminu aj živú nástrahu, pretože má zvýšenú lepivosť. Môžete ho používať po celý rok.

 • Blendex 2in1 Jahoda/Med

  5,20 €

  Blendex 2in1 Eper/Méz (Jahoda/Med)

  Krmivo Blendex 2in1 je zafarbené do červena, pridané sú žlté mikropelety. Krmivo je obohatené o uhľohydráty, má sladkú chuť a vôňu. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, od jarných mesiacov až do konca jesene.

  Objem balenia: 800g 

 • Blendex 2in1 Ananás/Banán

  5,20 €

  Blendex 2in1 Ananász/Banán (Ananás/Banán)

  Krmivo Blandex 2in1 je zafarbené do žlta, pridané sú fluo fialové, fialové mikropelety. Krmivo je obohatené o uhľohydráty, má sladkú chuť a vôňu. Použiť ho môžete na jazerách, kanáloch ako aj tečúcich vodách, najlepšie je používať ho v letných, teplých mesiacoch.

  Objem balenia: 800g