KIRP Vyhradený distribútor produktov Balzer na Slovensku.

Značky

Značky

Adrenalin CAT IM-12 Catventure Inliner

Dĺžka : 2,80m/120-380g
169,90 €
S DPH

Adrenalin C@T IM-12

Adrenalin C@T Vysnívané prúty pre lovcov sumcov! V úzkej spolupráci s našim novozaloženým tímom Adrenalin C@T sme vyvinuli túto fantastickú sériu prútov. Vysoko výkonné prúty, aké si ambiciózny rybár žiada: štíhle, ľahké blanky, ale s obrovskými výkonovými rezervami.    
Blanky sú rovnako dobré ako neleštené a zabalené uhlíkovou páskou. Táto kombinácia znamená, že blanky sú asi o 20% silnejšie ako porovnateľné prúty. Všetky prúty majú dostatočne silné odľahčené očka prútov, ktoré odľahčujú blank pri ťažkých bojoch. Rukoväte vyrobené z kvalitnej zmŕšťovanej gumy (Shrink Rubber) sú mimoriadne šikovné, aj keď sú mokré. Všetky prúty sú vybavené držiakmi navijakov Fuji.

Dĺžka
Množstvo
Na sklade u dodaváteľa

Adrenalin C@T IM-12 Catventure Inliner

Clonk Stick je dokonale navrhnutý pre vábenie v stojatých vodách a riekach. Okrem toho je vybavený zvislým zástrčkovým pripojením rukoväti, do brušného držiaku(Opasku), tým pádom je ešte viac zábavy a lepšia kontrola návnady. Pomerne mäkký hrot zaisťuje vynikajúcu detekciu záberu, zatiaľ čo silný blank prútu zvládne aj tie najvaäčšie sumce.  Priemer posledného očka je 36mm.

Tip: Prúty sa dajú perfektne kombinovať s našimi Adrenalínovými navijakmi.

Dĺžka 2,81m, počet dielov 2, transportná dĺžka 1,47m, váha prútu 380g, vrhacia záťaž 120-380g.

Vybavenie:

-Japonské uhlíkové vlákno IM-12

-Sedlo navijaka Fuji

-Titanové SIC očká

-Rukoväť z kvalitnej zmršťovanej gumy (Shrink Rubber)

-Neleštené blanky IM-12, zabalené uhlíkovou páskou

110100 281